Ekskursijas: Arābu Emirāti, Dubaija, Šardža, Abu Dabi, Fudžeira, Adžmana, RaselHaima - ARĀBU EMIRĀTI

Ekskursiju saraksts un cenas

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


Brauciens pa jūras līci ar dhow laivu "Rustar”

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Vislielākais dhow tipa arābu koka kuģis, kas ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā, un restorāns "Rustar", kas atrodas uz šī kuģa, aicina jūs izbraucienā pa naksnīgo Dubaijas līci. Jums būs iespēja izvēlēties galdiņu uz viena no trim kuģa klājiem, nobaudīt arābu nacionālās virtuves vai Eiropas tautu virtuves ēdienus, kurus pagatavojis 5* viesnīcas "JW Marriott” šefpavārs, kā arī ieklausīties mūziķu spēlētajā „dzīvajā” mūzikā. Jūsu rīcībā būs 3 bāri ar alkoholiskajiem dzērieniem.

Pie navigācijas

Brauciens uz "Bab Al Shams"

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


"Bab Al Shams" vai "Saules vārti” ir 5* viesnīca, kas atrodas dziļi tuksnesī. Šajā viesnīcā darbojas "viskolorītākais” Dubaijas arābu restorāns. To raksturo lielisks zviedru galds ar tradicionālām arābu virtuves uzkodām un pat uz iesma cepts vesels auns. Restorānā var noskatīties arī savā ziņā vienīgo AAE šova programmu, kas ietver folkloras elementus.
Tikai te Jūs varēsiet redzēt īstu libāniešu vēderdeju, unikālo ēģiptiešu "Tanuru”, emirātiem tradicionālo "Ajallu” – Arābijas tuksneša beduīnu deju, skatīt un dzirdēt arābu mūziku "dzīvajā” formātā.

Pie navigācijas

Dubaijas apskates ekskursija

Veids: Apskates

Ilgums: Pilnu dienu


Pēdējās desmitgadēs Dubaija ir pārtapusi par greznu modernu megapoli, taču pilsēta joprojām gādā un saudzīgi rūpējas arī par senajām tradīcijām – tāpēc šī ekskursija tūristos vienmēr izsauc neviltotu sajūsmu.
Ekskursijas programmā: muzeja apmeklējums (ar vaska figūru ekspozīciju), islāmticīgo mākslinieku darbu galerija, apstāšanās, lai nofotografētos uz pasaules augstākās piekrastes viesnīcas "Burj Al Arab” fona, izbrauciens ar laivu pa jūras līci un Dubaijas valdnieka pils apmeklējums.
Ekskursijas noslēgumā tūristiem (pēc izvēles) būs iespēja apmeklēt modernu tirdzniecības centru vai arī atgriezties savā viesnīcā.
Tūristiem, kas dzīvo Dubaijas viesnīcās, – pusdienas nav iekļautas ekskursijas cenā.
Tūristiem, kas dzīvo Abū Dabī, Šārdžas, Rāselhaimas viesnīcās, ir iespēja pasūtīt ekskursiju gan ar pusdienām, gan bez tām. Tūristiem, kas dzīvo Fudžeiras viesnīcās, – pusdienas ir iekļautas ekskursijas cenā.

Pie navigācijas

Ekskursija uz F1 autodromu

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Vēlaties sajusties kā 1. formulas sacīkšu autobraucējs? Dubaijas autodroms Jums sniedz šādu unikālu iespēju!
Dubaijas autodroms ir pirmais Tuvajos Austrumos, kurā var notikt gan autosporta, gan motosporta sacensības visaugstākajā līmenī. Tāpēc tajā pastāvīgi notiek visdažādākās vietējā un starptautiskā mēroga sacensības automobiļiem, motocikliem un kartingiem dažādās klasēs.
Tiem, kas vēlas sajusties kā 1. formulas sacīkšu autobraucēji, tiek piedāvāti izbraucieniem pa autodromu šādi sporta automobiļi (pēc izvēles): 200BHP Audi A3 Turbo, 180BHP GTS Sports Car, 315BHP Subaru STI Imprezza, 180BHP Formula Dubai.

Pie navigācijas

Ekskursija uz Indijas okeānu

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Aicinām Jūs braucienā uz Indijas okeānu! Nelieli zvejnieku ciematiņi, oāzes un palmu audzes, mazas mošejas un sagruvuši forti – visi šie objekti ekskursiju padara saistošu.
Piekrastes viesnīcā jūs gaidīs lepnas pusdienas, savukārt tie, kas vēlēsies, varēs ienirt ar akvalangu jeb tikai ar maskas un pleznu palīdzību (par papildu samaksu). Zem vizošās Indijas okeāna ūdeņu spoguļa atrodas brīnišķīgā un noslēpumainā 1001 nakts pasaule – koraļļu rifu, zivju baru un nogrimušu kuģu pilna.
Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas.

Pie navigācijas

Ekskursija uz Omānas sultanātu

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Ja vēlaties apskatīt ļoti skaistas vietas, diženus kalnus un sajūsminošu zemūdens pasauli, dodieties kopā ar mums uz Dibu – nelielu pilsētiņa Musandamas pussalā, kas atrodas Omānas sultanāta ziemeļu daļā.
Jūs skatīsiet starp jūras krastu un kalniem iegūlušus zvejnieku ciematus, varēsiet nodarboties ar zemūdens peldēšanu (maska, pleznas) skaistā līcī. Bet ja paveiksies, pārbaudīsiet, kuri ir ātrāki peldētāji, Jūs vai delfīni. Pēc tam Jūs vēl ilgi varēsiet stāstīt draugiem par savu ceļojumu uz brīnumaino Musandamas pussalu!
Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas un zemūdens peldēšanas aprīkojuma noma. Šajā ekskursijā obligāti līdzi jāņem pase.

Pie navigācijas

Ekskursija uz ūdensatrakciju parku "Dreamland”

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


"Dreamland” ir patiesa ūdens un izklaides prieku valstība, plaukstoša oāze Arābijas tuksneša vidū – tā iejūsminās gan pieaugušo, gan bērnu sirsniņas. Jūsu atpūtai un izklaidei pieejamas vairāk nekā 25 atrakcijas, t.sk. divi ūdensslīdkalniņi "Kamikadze”, atrakcijas "Melnais caurums”, "Līkumojošie drakoni”, "Milzu nobraucieni”, „Kosmosa lode” un daudzi citi. Asu izjūtu cienītājiem varam ieteikt kartingu un šaušanas klubu. Parkā tiek rīkoti dažādi šovi, izklaides programmas.
Tāpat var pievērsties visdažādākajām sporta aktivitātēm: laisties ar plostu lejup pa kalnu upi, atpūsties baseinā ar jūras ūdeni. Parka teritorijā ir daudz bāru, kuros tiek piedāvāti izmeklēti kokteiļi. Bet parka restorānos Jūs laipni aicinās nobaudīt krievu, ķīniešu, indiešu, pakistāniešu, libāniešu, kā arī tradicionālos eiropiešu virtuves ēdienus.

Pie navigācijas

Ekskursija uz viesnīcu "Atlantis The Palm"

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Viesnīca "Atlantis The Palm" – tas ir unikāls inženieru, arhitektu un dizaineru kopīgi radīts šedevrs, kas spējīgs labā nozīmē satriekt pat daudz ko redzējušu komforta, greznības un izklaides apoloģētu fantāzijas.
Viesnīcas lepnums – īsts baseinu un okeanāriju labirints. No daudzām telpām – vestibiliem, restorāniem, minikluba un pat numuriem – paveras skati uz baseiniem ar jūras iemītniekiem.
Šīs ekskursijas ietvaros Jūs apmeklēsiet muzeju "The Lost Chamber", kura ekspozīciju veido plaša informācija par 65 tūkstošiem jūras iemītnieku.
Viesnīcā ir 16 restorāni, bāri un saloni. Īpašu apmeklētāju uzmanību izpelnījies restorāns "Nobu", kura īpašnieki ir slavenais aktieris Roberts de Niro un Nobu Matsuisi – cilvēks, kuru šobrīd pamatoti uzskata par jaunās japāņu virtuves guru. Savukārt gastronomiskā restorāna"Ossiano" šefpavāram (restorāns piedāvā smalkus ēdienus no jūras veltēm) pasaulslavenais restorānu gids "Michelen" ir piešķīris 3 zvaigznes! Bet restorānā "Brasserie Rostang" par ēdienu pilnībā atbild šefpavārs Mišels Rostāns, kuram "Michelen" piešķīris 2 zvaigznes.
Ekskursijas cenā izdevumi restorānos nav iekļauti.

Pie navigācijas

Ekskursija uz viesnīcu "Burj al Arab"

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Viesnīca „Burj al Arab”, kas tulkojumā nozīmē „Arābu tornis”, bet tiek saukta arī par Dubaijas buru, slejas 321 m v.j.l un līdz 2008. gadam bija augstākā viesnīca pasaulē (tikai par 10 m augstāka ir viesnīca "Zelta vārti” – arī Dubaijā).
Viesnīca, pateicoties greznajiem interjeriem, lieliskajiem numuriem un diženajam celtnes veidolam, ātri vien iemantoja lielu popularitāti un pamatoti kļuva par Dubaijas vizītkarti. Viesnīcas interjeros 8000 virsmas kvadrātmetros ir izmantots 22 karātu zelts.
Šīs brīnumainās ēkas celtniecībā piedalījās 3000 kompānijas un 250 dizaineri. Izmantojiet izdevību apmeklēt šo arhitektūras, interjeru mākslas un tehnikas augsto sasniegumu pērli, kuru sauc par "Arābu torni”!

Pie navigācijas

Iepirkšanās Dubaijā

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Iepirkšanās Dubaijā ir ļoti aizraujoša un interesanta nodarbe. Pieredzējuši tūristi Jums var pateikt vienu un pārbaudītu atziņu – Dubaijā var nopirkt pilnīgi visu un nopirkt var it visur. Iepirkšanās Dubaijā – tā saistās ar Dubaijas tirdzniecības centru un tirgu lielo skaitu un dažādību. Šajās tirdzniecības vietās tiek piedāvāts neiedomājami plašs visdažādāko preču sortiments.

Pie navigācijas

Krabju medības naktī

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Jums paveras lieliska iespēja naktī doties eksotiskās krabju medībās, izbaudīt naksnīgā jūras līča skaistās ainavas lukturu gaismā un nobaudīt krabju gaļu.
Klubā, kur atpūtīsieties, Jūs sagaida baseins un džakuzi, kā arī bārs ar alkoholiskajiem dzērieniem.
Vakariņas iekļautas ekskursijas cenā.

Pie navigācijas

Lidojums ar gaisa balonu

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Labākais veids, kā izbaudīt sajūsminošos tuksneša ainavu skatus, ir lidojums ar gaisa balonu. Ekskursija sākas agri no rīta un kopumā ilgst 5 stundas, ietverot sevī: stundu ilgu lidojumu ar gaisa balonu virs tuksneša, neatkārtojamu tuksneša fotoskatu uzņemšanu no augstuma, kādā lido putni, atspirdzinošus dzērienus (ūdens, sulas) un vieglas uzkodas pēc nolaišanās, Jūsu gaisa balona fotogrāfijas lidojumā (uzņemtas no zemes, par papildu samaksu).
Lidojums ar gaisa balonu ir iespējams gandrīz vai visu vecumu cilvēkiem, t.sk. arī bērniem no 5 gadu vecuma. Lidojums sākas rītausmā – tas ļaus Jūsu dienai iesākties neparasti un oriģināli, un diezin vai Jums pēc tam pietiks vārdu, lai pilnībā aprakstītu šo neparasto ceļojumu – tik skaists un sevišķs tas būs.

Pie navigācijas

Naksnīgā Dubaija

Veids: Apskates

Ilgums: Vakara


Gūstiet baudījumu no brīnumaini izgaismotās pilsētas! Pilsētas iepazīšana sāksies vakarā, kad tveice jau pamet pilsētu un Dubaija iemirdzas savā brīnumainajā diženumā.
Ekskursija sāksies no "The Burj Dubai” – ēkas, kas ir viena no augstākajām pasaulē, pakājes. Blakus šim debesskrāpim ir lielisks "dziedošo” strūklaku šovs. Tālāk Jūsu ceļš vedīs caur senu tirgu (Souq al Bahar), un tad tie, kas vēlēsies, varēs nofotografēties uz greznās „Burj al Arab” ēkas fona.
Tad ekskursijas programmas ietvaros dosieties uz cilvēku celto un veidoto Palmas salu un lielisko viesnīcu "Atlantis The Palm”, bet pēc tam sekos neaizmirstams 30-40 min. ilgs izbrauciens ar nelielu jahtu pa pilsētas elegantāko rajonu, kas saucas Dubai Marina.
Ekskursija noslēgsies bārā, kas atrodas viesnīcas "Grosvenor Housе” 44. stāvā, no kura paveras brīnišķīgs skats uz ultramoderno Dubaiju. Tie, kas vēlēsies, varēs šo vakaru turpat arī turpināt (izdevumi par pasūtījumiem bārā nav iekļauti ekskursijas cenā).

Pie navigācijas

Seši emirāti vienā dienā

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Ļoti piesātināta ekskursija ar daudziem jo daudziem spilgtiem iespaidiem. Pēc brauciena pa modernās Dubaijas plašajiem prospektiem Jūs dosieties uz Šārdžu – Tuvo Austrumu kultūras galvaspilsētu. Pēc tam Jūs apmeklēsiet senatnīgo Adžmānas šeiha pili, kas tagad ir Vaska figūru muzejs. Tālāk dosieties uz Ummelkaivainu, kur aplūkosiet arheoloģisko izrakumu vietas, kas attiecas uz aizvēstures laikiem. Un tad uz Rāselhaimu – uz Lielo kanjonu! Pēc tam Jūs nonāksiet Indijas okeāna krastā – Fudžeirā, kur varēsiet baudīt peldi okeānā un ieturēt pusdienas. Šīs unikālās ekskursijas laikā Jūs vienā dienā apmeklēsiet sešus no septiņiem emirātiem, kas veido AAE. Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas.

Pie navigācijas

Ūdensatrakciju parks "Atlantis”

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Viens no mūsdienu "pasaules brīnumiem” – mākslīgā Palmas sala (Dubaijā-Džumeirā) aicina Jūs apmeklēt savas brīnumainākās vietas. Pie viesnīcas "Atlantis The Palm” darbojas fantastisks ūdensatrakciju komplekss "Aquaventure”. Milzīgajam ūdensparkam ir 17 ha plaša teritorija un 2 km gara pludmale, atrakciju baseini ar dzīvām haizivīm, akvāriji ar rajām un daudzu citu sugu zivīm – to visu Jūs varēsiet skatīt. Bet ja vēlēsieties vēl kaut ko īpašu, tad varēsiet izjust, ko nozīmē peldēt lagūnā kopā ar delfīniem. Šādas ekskluzīvas izjūtas Jūs varēsiet baudīt tikai šīs ekskursijas ietvaros. Neaizmirstami un ne ar ko nesajaucami iespaidi ir garantēti!

Pie navigācijas

Vakara brauciens pa jūras līci ar dhow laivu

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Tas būs ļoti romantisks izbrauciens pa jūras līci ar arābu tradīcijās būvēto "dhow” laivu. Nobaudiet arābu nacionālās virtuves ēdienus! Gūstiet iespēju ļauties sajūsmai, ko novakarē izsauc skats uz pilsētu no jūras līča puses! Iepazīstieties ar tūristiem no citām valstīm! Un Jūs nekad neaizmirsīsiet šo romantisko izbraucienu pa Dubaijas līci...
Ekskursijas cenā iekļautas vakariņas.

Pie navigācijas

"Wild Wadi” ūdenatrakciju parks Dubaijā

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Šī ir Jūsu sapņu pasaule, kas piepildīsies dzīvē. Parkā ir baseins ar milzu viļņiem ("Breakers Bay”), atrakcija "Master Blaster”, kurā spēcīgas ūdens straumes pacels Jūs kalnā, atrakcija "Jumeirah Sceirah” – tiem, kas drošsirdīgi vēlas sajusties kā kamikadze, relaksējošais 385 m garais un lēnais "Lazy River” maršruts u.c. dažādas ūdensatrakcijas.
Vienkārši ideāla vieta brīvā laika pavadīšanai Jums un Jūsu ģimenei.

Pie navigācijas

Delfinārija apmeklējums

Veids: Izklaides

Ilgums: 1 Stunda


Aicinām Jūs un Jūs bērnus uz neaizmirstamu šovu, kas nesen sācis darboties Dubaijas delfinārijā.
Priekšnesums ietver 3 delfīnu un 4 jūras lauvu uzstāšanos. Bet pēc tam visi, kas gribēs, varēs nofotografēties kopā ar tiem "māksliniekiem”, kuri būs iepatikušies.
Priekšnesums noris slēgtā telpā. Programmas ilgums – 45 minūtes.

Pie navigācijas

Delfīnterapija

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Jums būs unikāla iespēja peldēt kopā ar delfīniem un gūt lieliskas izjūtas saskarsmē ar šiem pārsteidzošajiem dzīvniekiem. Jūs būsiet dziļi pārsteigti par šo jūras zīdītāju jautro iedabu, prāta spējām un pievilcību.
Ekskursijas cenā iekļauti fotogrāfijas, kuras speciāli Jums uzņems delfinārija darbinieks.
Nepalaidiet garām šo lielisko iespēju nebijušai saziņai ar dzīvās dabas pasauli!

Pie navigācijas

Ekskursija uz Abū Dabī – AAE galvaspilsētu

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Mēs dosimies uz vienu no skaistākajām arābu pasaules pilsētām – AAE galvaspilsētu. Vēl pavisam nesenā pagātnē šo pilsētu raksturoja tur apmetušies salu iedzīvotāji, kas dzīvoja nelielās mājiņās. Bet mūsdienās Abū Dabī ir naftas biznesa centrs, kurā lepni slejas arī diženi minareti un mošejas, brīnišķīgas strūklakas un zaigojoši debesskrāpji, turklāt visu skauj dārzu un parku zaļā sega.
Ekskursijas programmā iekļauts etnogrāfiskā ciema un Abū Dabī senās rezidences – Hosnas pili apmeklējums, vakariņas arābu restorānā, ūdenspīpes izpīpēšana.
Tiem, kas vēlēsies, ekskursijas laikā būs iespēja nofotografēt vienu no pasaulē skaistākajām mošejām – šeiha Zaida mošeju, kā arī grezno 5* viesnīcu "Emirates Palace”, kuru pamatoti var uzskatīt par modernās arhitektūras šedevru.

Pie navigācijas

Ekskursija uz Ainas oāzi

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Vai vēlaties redzēt pirmā AAE prezidenta dzimteni? Mēs uzaicinām Jūs apmeklēt Ainas pilsētu-oāzi pie Omānas sultanāta robežas.
Jūs skatīsiet Viņa augstības šeiha Zaida bin Sultana el Nahijana muzejmāju, apmeklēsiet termālos avotus, kur atrodas tradicionālas arābu peldvietas-baseini, skatu laukumu Hafīta (1189 m) kalnā, no kura paveras apburošs skats uz kaimiņvalsti Omānu, kā arī pabūsiet zooloģiskajā dārzā, kas ir lielākais visā Arābijas pussalā. Viss redzētais atstās uz Jums neizdzēšamu iespaidu.
Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas.

Pie navigācijas

Ekskursija uz Dubaijas Karalisko jāšanas klubu

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Vai iespējams iepazīšanos ar emirātiem uzskatīt par pilnvērtīgu, ja nav redzēti tīrasinīgie arābu rikšotāji?
Mēs labprāt palīdzēsim Jums novērst šo "robu”. Neesiet slinks un piecelieties agri no rīta, lai kopā ar mums aizbrauktu uz Dubaijas Karalisko jāšanas klubu.
Jūs varēsiet ne tikai vienkārši apskatīt šos lieliskos dzīvniekus tuvumā, bet arī nokļūt tiem mugurā un jāt! Savukārt mazos kluba apmeklētājus gaidīs brīnišķīgie poniji.
Ekskursijas cenā iekļautas brokastis.

Pie navigācijas

Izbrauciens ar kuģi "Bateuax"

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Незабываемый ужин при свечах, живое звучание фортепиано и скрипки - все это для Вас на корабле "Bateuax". На борту шикарного стеклянного дворца на воде, гостям будут предложены блюда национальной, арабской и международной кухни. Также Вы сможете заказать прекрасное французское вино, шампанское и многое другое.

Pie navigācijas

Jūras kruīzs

Veids: Izklaides

Ilgums: 2 Stundas


Aicinām Jūs uz brīnišķīgu izbraucienu pa jūru – caur Dubaijas pilsētas visgreznāko rajonu (Dubai Marina), apkārt Palmas salai līdz viesnīcai "Burj al Arab” un "Pasaules” salām.
Jūs skatīsiet brīnumainas jūras ainavas, baudīsiet greznu atpūtu un peldi jūras līča siltajos ūdeņos. Jūsu rīcībā būs augstākās kvalifikācijas kapteinis un komfortabla jahta ar kajīti, dušu un tualeti.
Jūras kruīza ilgums – 2 stundas. Maksimālais tūristu skaits – 4-6 cilvēki. Ekskursiju var pieteikt gan grupai, gan arī kā individuālu (450 USD par visu jahtu).

Pie navigācijas

Lidojums ar helikopteru

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Jūs nevarēsiet palikt vienaldzīgs, skatoties uz Dubaiju no augstuma, kādā lido putni.
Pusstundu ilgā ekskursija ar helikopteri ļaus Jums salīdzināt jauno Dubaiju ar tās seno daļu, pilsētas pagātni ar tagadni, saskatīt to kontrastu, kas pastāv starp Austrumiem un Rietumiem.

Pie navigācijas

Lidojums ar hidroplānu

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Tā ir iespēja ieraudzīt Dubaiju tādu, kādu vēl neesat redzējuši!
Lidojuma laikā Jūs apskatīsiet pilsētas jaunos rajonus un projektus: Dubai Marina rajonu; pārsteidzošo un grezno "The Palm”salas projektu; augstāko pasaules celtni – slaveno "Burj Dubai"; lielisko viesnīcu "Burj Al Arab". Jūs varēsiet tāpat pārlidot pār "zemeslodi” – unikālo mākslīgo salu arhipelāgu "Pasaule”.
Lidojums noslēgsies ar vieglu nosēšanos Persijas līča ūdeņos. Pa zilgo un mierīgo ūdens virsmu Jūs ar hidroplānu viegli aizslīdēsiet līdz pat krasta piestātnei.

Pie navigācijas

Makšķerēšana – pēc lielās zivs

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Vai Jūs joprojām neesat atmetis cerību noķert milzīgu zivi? Tāda makšķerēšana (maks. 4-6 cilv.) notiek Dubaijas līcī – no kutera, kas aprīkots ar visu makšķerēšanai nepieciešamo, un kuru apkalpo profesionāla komanda.
Pamatā var cerēt uz barrakudām, tunčiem, taču iespējams, ka pieķersies arī haizivs.
Ekskursijas cenā iekļauti dzērieni.

Pie navigācijas

Marokāņu pirtis

Veids: Izklaides

Ilgums: Vakara


Marokāņu pirts – viens no klasiskās pirts paveidiem, kas no seniem laikiem saglabājies līdz mūsdienām. Pirms ieejas pirts zālē, kopā ar apģērbu atbrīvojoties arī no ikdienā pierastās kņadas, Jūs varēsiet gremdēties lieliskajā šīs pirts gaisotnē.
Temperatūra zālē sasniedz 50 C. Kad Jūs ķermenis kļūs tīkami gurds, pirtnieks ar "kese” masāžas palīdzību sāks noņemt ādas atmirušās daļas. Pēc tam sekos pilna apjoma putu masāža.
Tad, pēc peldes, Jūs dosieties uz atpūtas istabu, kurā tiks piedāvāta karsta tēja. Nobeigumā sekos relaksējoša masāža. Un tad Jūs, atpūties un sajuties daudz jaunāks, atgriezīsieties savā viesnīcā.

Pie navigācijas

Modernā Dubaija

Veids: Apskates

Ilgums: Pilna diena


Virtuālā Dubaija – pilsēta, kas eksistēja tikai lieliskos, datoros veidotos attēlos un skicēs, tagad jau iezīmējas realitātē un jauni debesskrāpji izaug, šķiet, tieši no tuksneša smiltīm. Dubaija ir slavena ar savu moderno arhitektūru un inovatīvajiem būvprojektiem – tieši šai tēmai arī veltīta ekskursija.
Ekskursijas programmā: visgreznākais pilsētas rajons – Dubai Marina, kur atrodas grezni boutique veikali un lieliski restorāni; astotais pasaules brīnums – mākslīgi veidotā Palmas sala (būs pietura, lai varētu uzņemt fotogrāfijas un veikt videofilmēšanu); lieliskais Aquarium, kas atrodas pilsētas lielākajā tirdzniecības centrā "Dubai Mall", kas savukārt atrodas pie pasaulē augstākās ēkas – Burj Dubai – pakājes, kur apskatāmas "dejojošās” strūklakas.

Pie navigācijas

Šovs "Al Saheel”

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


"Al Saheel: rikšotāja balss" – jauns teatralizēts priekšnesums, kurā apjūsmota arābu rikšotāju grācija un skaistums. Izrāde sastāv no īsu priekšnesumu virtenes, kuros piedalās dažādu šķirņu zirgi – to šķirņu, kas savulaik tikušas atvestas uz AAE.
Izrāde ir lielisks mūzikas, gaismu spēles, skaņas, tērpu un aktieru deju mākslas apvienojums. Programmā piedalās jātnieki, dresūras un iejādes speciālisti no Eiropas, tāpat arī Arābijas pussalas beduīni, kas spilgti apliecinās savu māku lieliski apieties ar zirgiem un vadīt tos.

Pie navigācijas

Tuksneša safari – piedzīvojumi kāpās

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Piedāvājam Jums aiztraukties vakara tuksnesī – prom no pilsētas kņadas – ar modernajiem "tuksneša kuģiem” – džipiem. Šajā laikā, kad noriet saule, milzīgās smilšu kāpās var skatīt brīnumainu gaismu un ēnu spēli. Gaisā virmo piedzīvojumu gars. To Jūs sajutīsiet, arī baudot šašlikus zem tuksneša zvaigznēm. Ūdenspīpes, arābu dejas, nacionālie tērpi, smilšu slēpes, bagiji (par papildu samaksu) – tas viss būs Jūsu rīcībā.

Pie navigācijas

Zooloģiskā dārza "Arābijas savvaļas dzīvnieku pasaule” apmeklējums

Veids: Izklaides

Ilgums: Pilna diena


Šis ir savā ziņā unikāls Arābijas pussalas savvaļas dzīvnieku centrs. Tajā mītošās faunas pārstāvju dažādība ir pārsteidzoša.
Tūristi no telpām, kurās tiek kondicionēts gaiss, var vērot dzīvniekus, kuri atrodas savvaļas nožogotā teritorijā – dabiskā vidē.
Ekskursijas cenā iekļauts dzīvnieku mazuļu laukuma un Dabas muzeja apmeklējums.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account