ASV

Iespējams, atpūta ASV kļūs par pašu eksotiskāko piedzīvojumu kaleidoskopu, kādu vien būsiet ceļojumu laikā piedzīvojuši, jo Amerikas Savienotās Valstis piedāvā tik plašas atpūtas iespējas! ASV sastāvā ietilpst piecdesmit štati, no tiem divi ir izolēti no pārējiem – Aļaska Kanādas ziemeļos un Havaju salas Klusajā okeānā. Valstī ir visdažādākās ainavas un klimata zonas, un tas ir tāpēc, ka tās teritorija stiepjas no Aļaskas sniegotajiem klajumiem un dienvidrietumu izdedzinātajiem tuksnešiem līdz Vidējo Rietumu plašajiem līdzenumiem un dienvidaustrumu subtropu mežiem. Arī ASV iedzīvotāju sastāvs ir gana raibs. Šeit dzimteni atraduši visdažādāko tautību pārstāvji, atnesot līdzi dažādas reliģijas, tradīcijas un valodas. Dzīves līmenis ASV ir viens no augstākajiem pasaulē, ko sava eksotiskā ASV ceļojuma laikā tiešām ir vērts izbaudīt.
Amerikas Savienotās Valstis pasaulei dāvājušas hamburgerus, Mikipeli, džinsus, džezu un kovboju filmas. Lai arī katram no 50 štatiem ir savas īpatnības, visiem amerikāņiem ir kaut kas kopīgs - viņi ļoti lepojas ar savu valsti.
Amerikāniskam dzīvesveidam raksturīga tradīcija svētkus svinēt šaurā radu un draugu lokā. Vieni no mīļākajiem svētkiem ir Neatkarības diena, kas tiek atzīmēta 4. jūlijā, dienā, kad valsts ieguva neatkarību no Lielbritānijas. Tāpat plaši svinēta tiek arī Pateicības diena, kas tiek svinēta vēlu rudenī. Svinības norit patiesi amerikāniskā vērienā ar parādēm un salūtiem.
Populārākās apskates vietas, kas atklāj ASV eksotiku: Florida, Maijami, Havaju salas, Lasvegasa, Sanfrancisko, Lielais kanjons, Ņujorka.  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account