Tūroperators un tūrisma aģentūra Begonija
Parakstīšanās uz karstajiem piedāvājumiem
 
Lai parakstītos uz jaunumiem un karstajiem piedāvājumiem, ievadiet Jūsu e-pasta adresi
Tūroperators un tūrisma aģentūra
67-315-800, Brīvības iela 64, Rīga,  info@begonija.lv

     
Virzieni
Valsts/Kūrorts:
Ceļojuma veids:
Izlidošana no:
Pasaules reģions:
Atcelt izvēli

Pēc alfabēta

Ceļojumu grafiks

ASV

Iespējams, atpūta ASV kļūs par pašu eksotiskāko piedzīvojumu kaleidoskopu, kādu vien būsiet ceļojumu laikā piedzīvojuši, jo Amerikas Savienotās Valstis piedāvā tik plašas atpūtas iespējas! ASV sastāvā ietilpst piecdesmit štati, no tiem divi ir izolēti no pārējiem – Aļaska Kanādas ziemeļos un Havaju salas Klusajā okeānā. Valstī ir visdažādākās ainavas un klimata zonas, un tas ir tāpēc, ka tās teritorija stiepjas no Aļaskas sniegotajiem klajumiem un dienvidrietumu izdedzinātajiem tuksnešiem līdz Vidējo Rietumu plašajiem līdzenumiem un dienvidaustrumu subtropu mežiem. Arī ASV iedzīvotāju sastāvs ir gana raibs. Šeit dzimteni atraduši visdažādāko tautību pārstāvji, atnesot līdzi dažādas reliģijas, tradīcijas un valodas. Dzīves līmenis ASV ir viens no augstākajiem pasaulē, ko sava eksotiskā ASV ceļojuma laikā tiešām ir vērts izbaudīt.
Amerikas Savienotās Valstis pasaulei dāvājušas hamburgerus, Mikipeli, džinsus, džezu un kovboju filmas. Lai arī katram no 50 štatiem ir savas īpatnības, visiem amerikāņiem ir kaut kas kopīgs - viņi ļoti lepojas ar savu valsti.
Amerikāniskam dzīvesveidam raksturīga tradīcija svētkus svinēt šaurā radu un draugu lokā. Vieni no mīļākajiem svētkiem ir Neatkarības diena, kas tiek atzīmēta 4. jūlijā, dienā, kad valsts ieguva neatkarību no Lielbritānijas. Tāpat plaši svinēta tiek arī Pateicības diena, kas tiek svinēta vēlu rudenī. Svinības norit patiesi amerikāniskā vērienā ar parādēm un salūtiem.
Populārākās apskates vietas, kas atklāj ASV eksotiku: Florida, Maijami, Havaju salas, Lasvegasa, Sanfrancisko, Lielais kanjons, Ņujorka.

ATPŪTA UN EKSOTIKA

Florida, Maijami

cena no 960 €

Par kūrortu Florida, Maijami

Eksotiskā atpūta Floridā Maijami gādās par neaizmirstamām atmiņām, kurās iedvesmoties vēl ilgi pēc ceļojuma beigām, jo Maijami ir ne tikai galvenā kūrorta atpūta Floridā, bet arī visā ASV, kura tūristiem piedāvā garumgaras saules pielietas pludmales, maigu klimatu un neskaitāmas atpūtas iespējas visdažādākajai gaumei un pieprasījumam. Maijami ir mūžīgā vasaras pilsēta. Siltā Golfa straume tek gar Maijami krastiem tikai 24 kilometru attālumā, kas eksotisko klimatu padara īpaši maigu un siltu.
Atpūtas un eksotikas meklētāji visvairāk iecienījuši Miami Beach un South Beach pludmales, jo to krastos ir pēdām tīkamas smiltiņas, kā arī simtiem viesnīcu un izklaides vietu, kurās baudīt kūrortu nakts dzīvi un ballītes. Art Deko rajons ir nakts uzdzīves pats, pats centrs, kurš sastāv no nelielām ēkām, kas uzbūvētas pagājušā gadsimta 20.-tajos, 30.-tajos gados. Eksotiski restorāni un veikali – tos atklāsiet vai uz katra stūra!
Maijami tiek saukta par kruīzu biznesa pieturvietu, jo tā kā eksotisks ASV apskates objekts ir iekļauts neskaitāmos kruīzu maršrutos. Interesanti, ka kruīzi uz Havaju vai Karību salām pārsvarā sākas tieši Maijami Floridā.

Havajas

cena no 1690 €

Par kūrortu Havajas

Havaju salas – viena no skaistākajām un eksotiskākajām vietām visā pasaulē. Havaju salas kā savu eksotiskā ceļojuma galamērķi iemīļojuši ne tikai jaunlaulātie medusmēneša baudīšanai, bet ikviens tūrists, kurš vēlas izbaudīt paradīzi zemes virsū. Havaju salās acis priecēs augstas palmas, mīkstas smiltis pludmalē, neaizmirstama zemūdens pasaule, ļaujot iepazīt neparastu formu un krāsu zivis, eksotiskus augus, putnus, augus un, protams, okeānu! Ko apskatīt tik eksotiskajās Havaju salās? Havaju salu Oahy, Honolulu, Havaju lielo salu (Big Island); Molokai, Maui, Kauai, Lanai...

EKSOTISKIE EKSKURSIJU CEĻOJUMI

ASV, Amerika, Ņujorka

cena no 907 €

Par kūrortu ASV, Amerika, Ņujorka

Ceļojot pa Ameriku, būsiet patīkami pārsteigts eksotisko dabas ainavu un izklaides vietu tuvumā. Amerika kā galamērķis ir neskaitāmiem piedzīvojumu meklētājiem un pasaules izzinātājiem. Lielās debesskrāpju pilsētas, pārsteidzošie kalni un meži, eksotiskie ezeri un upes, kanjoni un prērijas, tuksneši un geizeri, vulkānu izvirdumi un mēness krāteri.. To visu un vēl vairāk iepazīsiet, apskatīsiet un izbaudīsiet savā eksotiskajā ceļojumā pa Ameriku.
Ja par sava ceļojuma galamērķi izvēlaties Ameriku, iesakām paša acīm apskatīt Lielo kanjonu. Tas pārsteigs ar krāsu dažādību, turklāt šī dabas brīnuma priekšā izbaudīsiet plašu emociju gammu – apbrīnu, bailes, prieku, pārsteigumu.
Amerika tiek saukta arī par kontrastu zemi, jo teju katra lielpilsēta atklāj savu kultūras un eksotikas dažādību. Ņujorka, Vašingtona, Bostona, Sanfrancisko, Losandželosa, Maiami, Orlando, Sandjego, Lasvegasa, Čikāga, Filadelfija, Dallasa, Atlanta, Honolulu, Santa Barbara, Santa Monika, Sietla... Pilsētas, kas nevienu tūristu neatstāj vienaldzīgu.
Iemūžiniet atmiņās unikālos Manhetenas skatus saulrieta laikā, saklausiet Hjūstonā džeza mūziku arī starp satiksmes fona troksni, atklājiet oāzi tuksnesī – Lasvegasu.. Ticiet, sapni par eksotisko ceļojumu uz Ameriku mūsdienās var piepildīt ikviens!