Ceļojumu apraksti un cenas: Florida, Maiami - ASV

Eksotiskā atpūta Floridā Maijami gādās par neaizmirstamām atmiņām, kurās iedvesmoties vēl ilgi pēc ceļojuma beigām, jo Maijami ir ne tikai galvenā kūrorta atpūta Floridā, bet arī visā ASV, kura tūristiem piedāvā garumgaras saules pielietas pludmales, maigu klimatu un neskaitāmas atpūtas iespējas visdažādākajai gaumei un pieprasījumam. Maijami ir mūžīgā vasaras pilsēta. Siltā Golfa straume tek gar Maijami krastiem tikai 24 kilometru attālumā, kas eksotisko klimatu padara īpaši maigu un siltu.
Atpūtas un eksotikas meklētāji visvairāk iecienījuši Miami Beach un South Beach pludmales, jo to krastos ir pēdām tīkamas smiltiņas, kā arī simtiem viesnīcu un izklaides vietu, kurās baudīt kūrortu nakts dzīvi un ballītes. Art Deko rajons ir nakts uzdzīves pats, pats centrs, kurš sastāv no nelielām ēkām, kas uzbūvētas pagājušā gadsimta 20.-tajos, 30.-tajos gados. Eksotiski restorāni un veikali – tos atklāsiet vai uz katra stūra!
Maijami tiek saukta par kruīzu biznesa pieturvietu, jo tā kā eksotisks ASV apskates objekts ir iekļauts neskaitāmos kruīzu maršrutos. Interesanti, ka kruīzi uz Havaju vai Karību salām pārsvarā sākas tieši Maijami Floridā.  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account