Ekskursijas: Fuerteventura - KANĀRIJU SALAS

Piedāvātās ekskursijas tiek vadītas krievu valodā, tāpēc daudzu ekskursiju apraksts ir pieejams tikai krievu valodā.


“Grand Tour”

Veids: Apskates


Tā ir ekskursija pa visu Fuerteventuras salu, kuras laikā iepazīsiet tās unikālās vulkāniskās izcelsmes dabas ainavas un dabas objektus, kur saglabājušies dažādi ārkārtīgi vērtīgi floras un faunas veidi. Ekskursijas maršruts veidots tā, lai Jūs iepazītu gan salas pirmo galvaspilsētu Betankuriju, gan Tindaija svēto kalnu (Montaña de Tindaya), kura virsotnē saglabājušies vairāk nekā 300 aizvēsturiskos laikos tapuši salas aborigēnu uzraksti. Apmeklēsiet arī kazu fermu un tās sierotavu. Jūs redzēsiet, kā gatavo vietējo “Semicurado” sieru (savas kategorijas nominācijā tas atzīts par labāko pasaulē), un varēsiet to nodegustēt. Ekskursijas laikā varēsiet arī nobaudīt vietējos tradicionālos Kanāriju salu ēdienus.

Pie navigācijas

Akvaparks “Acua Water Park Corralejo”

Veids: Izklaides


“Acua Water Park Corralejo” ir viens no interesantākajiem salas tematiskajiem parkiem. Un vienīgais akvaparks Fuerteventuras salā. Ja jums ūdens atrakcijas tiešām patīk un jūs vēlaties saviem bērniem sagādāt neaizmirstamus iespaidus, tad noteikti apmeklējiet ūdensatrakciju parku, kas atrodas Korraleho kūrorta dienvidu daļā.

Pie navigācijas

Dabas parks Fuerteventuras oāzē

Veids: Izklaides


“Oasis Park Fuerteventura” parks (~ 800 000 m2) vienlaikus ir gan unikāls zooloģiskais dārzs, gan botāniskais dārzs, un arī vienīgā vieta visā Kanāriju salu arhipelāgā, kur dabā var redzēt Āfrikas ziloņus un nīlzirgus. Tāpat tas ir viens no nedaudzajiem zoodārziem, kurā var “pakomunicēt” ar lemuriem! Izjādes laikā ar kamieļiem – tās maršruts ved no kalna un noslēdzas zoodārza centrā – savvaļas dzīvniekus var skatīt tuvumā. “Oasis Park Fuerteventura” dabas parkā var noskatīties Kanāriju salās unikālu interaktīvo priekšnesumu ar čūskām un krokodiliem. Šova laikā skatītājiem ir iespēja pieskarties rāpuļiem un abiniekiem. Jāsaka gan, ka tas nebūt nav vienīgais šovs, kas parkā tiek piedāvāts apmeklētājiem. Jūs varēsiet noskatīties arī ļoti jauku priekšnesumu ar papagaiļu piedalīšanos, tāpat šovu ar plēsīgajiem putniem un jautru izrādi, kuras galvenie varoņi ir jūras lauvas. Jums būs arī iespēja iegādāties speciālu pārtiku un pabarot draudzīgās žirafes, augstprātīgos kamieļus un pamatīguma pilnos nīlzirgus.

Pie navigācijas

Daivings

Veids: Izklaides


Vai gan nav vilinoši iegremdēties Atlantijas okeāna ūdeņos, lai savām acīm skatītu tik ļoti noslēpumaino zemūdens valstību? Turklāt vietās, kur ūdens tik tīrs un dzidrs! Jā, niršana ar akvalangu ir Fueteventurā iecienīta izklaide arī dēļ šī iemesla. Turklāt tūristiem, kuriem nav attiecīgu sertifikātu un praktisku iemaņu, pieredzes niršanā, tiek piedāvātas express apmācību programmas un niršana nelielos dziļumos pieredzējuša instruktora pavadībā.

Pie navigācijas

Lansarote

Veids: Apskates


Jums ir lieliska iespēja apmeklēt vienu no Kanāriju arhipelāga noslēpumainākajām salām – trīssimts vulkānu salu – Lanseroti! Šajā ceļojumā savīsies salas senā vēsture un mūsdienas. Jūs apmeklēsiet vietas, kurās izvirduma laikā plosījās un mijiedarbojās izkusušās lavas un okeāna stihijas, kā rezultātā radies unikāls dabas piemineklis – piķa melnā “verdošā” piekraste, kas ietilpst Timanfaijas Nacionālajā parkā. Jūs apmeklēsiet ģeniālā arhitekta un vides mākslinieka Cēzara Manrikes (Cesaras Manrique) māju, krāšņo kaktusu dārzu un daudzus citus interesantus tūrisma objektus.

Pie navigācijas

Safari ar džipiem

Veids: Apskates / Izklaides


Viens no veidiem, kā labāk iepazīt Fuerteventuras salu, ir doties safari braucienā ar džipiem. Ekskursijas maršrutā iekļauti civilizācijas vismazāk skartie salas nostūri, kurus sasniegt iespējams tikai ar džipiem.

Pie navigācijas
Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account