PAR KOMPĀNIJU

Ar prieku sveicam Jūs tūrisma firmas „BEGONIJA” oficiālajā interneta mājaslapā!


Mūsu kompānija tika dibināta 1992. gadā un jau 28 gadus strādā Latvijas tūrisma tirgū. Cilvēks vienmēr ir sapņojis apceļot pasauli, un piepildīt šo seno sapni – tā ir mūsu galvenā prioritāte jau no kompānijas dibināšanas pirmās dienas. Mūsu piedāvātās ziemas un vasaras ceļojumu programmas ļauj ne tikai lieliski atpūsties, bet arī atklāt pasauli, iepazīt to visā daudzveidībā. Tāpēc mēs arvien paplašinām piedāvājumu ar jauniem galamērķiem un maršrutiem, piedāvājam dažādu cenu līmeņu labākās viesnīcas, tā radot kvalitatīvus tūrisma produktus Latvijas tūrisma tirgus straujās attīstības laikā. Dalība starptautiskās un Latvijas tūrisma nozares profesionāļu asociācijās - IATA un ALTA, ir kā papildus apliecinājums Begonijas sniegto pakalpojumu profesionalitātei un kvalitātei.
Mūsu darba rezultāts ir stabils sadarbības partneru skaita un tūristu, kas katru gadu izvēlās ceļot kopā ar „Begoniju”, pieaugums. Vienmēr esam gatavi piedāvāt Jums pilnu tūrisma pakalpojumu klāstu un lielisku servisu, kas apmierinās pat visprasīgāko ceļotāju.
Ar vienmēr aktualizētu atpūtas vietu sarakstu, ko piedāvā „Begonija”, Jūs varat iepazīties mūsu mājaslapā. Šeit atradīsiet informāciju par valstīm, pilsētām, viesnīcām, kur plānojat pavadīt brīvdienas, tāpat arī ceļojumu cenas un avialidojumu sarakstus, kas klientu ērtībai lielākoties notiek no Rīgas.
Jo pilnīgāka informācija, jo veiksmīgāka izvēle!

Mēs, „Begonijas” darbinieki, nodrošinām klientam 100% labu noskaņojumu, uzņemamies visas organizatoriskās rūpes no biļetes iegādes un viesnīcas rezervēšanas līdz brauciena un vīzas noformēšanai.
Tāpat klientu rīcībā ir elastīga atlaižu sistēma, un vienmēr pieejamie „karstie piedāvājumi” ļauj ietaupīt līdzekļus, ko iztērēt atpūtai un izpriecām. Steidzieties - un kopā ar mums nekad nenokavēsiet!
Jebkuru ceļazīmi pie mums varat iegādāties arī uz kredīta.
Ja esat aizņemts cilvēks un Jums grūti atrast laiku mūsu ceļojumu aģentūras apmeklējumam, jebkuru pasūtījumu varat veikt internetā.

Mūsu ofisa durvis vienmēr atvērtas gan kaislīgiem ceļotājiem, gan iesācējiem, un mēs ceram, ka Jums paliks atmiņā šeit sastaptā viesmīlība, operativitāte un komforts – „Begonijas” darbinieku ikdienas darba rezultāts.

Vienmēr priecāsimies redzēt Jūs kā viesi mūsu aģentūras mājaslapā www.begonija.lv, un pēc tam – kā mūsu klientu. Ceļosim kopā!

Patiesi Jūsu – „Begonija”.

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account