MELNKALNE

Atpūtas ceļojums Melnkalnē katru brīvdienu baudītāju patīkami pārsteigs ar Vidusjūras skaidri zilo un tīkami silto ūdeni, saules sasildīto klimatu, brīnišķīgām kalnu un ezeru ainavām. Melnkalne ir valsts Balkānu reģionā, viena no bijušās Dienvidslāvijas republikām, kura pamatoti tiek saukta par Vidusjūras pērli. Melnkalne tiek salīdzināta arī ar oāzi Eiropas viducī, kurā ikviens, kurš saguris no nekadnebeidzamo darbu skrējiena un pieaugošā stresa līmeņa var atpūsties, klausoties Vidusjūras viļņu šalkās un baudot dabas reibinošās smaržas.
Lai kurp arī dotos sava atpūtas ceļojuma laikā, Melnkalne piedāvās vērot neaizmirstamus dabas ainavas skatus, bet pilsētu ielās sastapsiet viesmīlīgus vietējos iedzīvotājus. Interesanti, ka 1991.gadā Melnkalne tika pasludināta par ekoloģiski tīrāko un mūsdienu civilizācijas neskartāko valsti. Melnkalnē vēl arvien var apskatīt neskaitāmi daudz dabas rezervuāru un nacionālo parku.
Vairāk kā pusi valsts teritorijas klāj meži. Melnkalnē ir septiņi kanjoni, vairāki desmiti ezeru un upju, apmēram trīs tūkstoš dažādu augu sugu. Baudot skaistos dabas skatus un atpūtu Melnkalnē, bieži var pārņemt sajūta, ka kalni it kā izauguši tieši no jūras.  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account