Ceļojumu apraksti un cenas: Kosta del Sola, Malaga - SPĀNIJA

Ceļojumā uz Kosta del Sol (saulaino krastu) izbaudīsiet īstu atpūtu Pireneju pussalas dienvidos, kur plešas 300 km gara krasta līnija, ietverot sevī Kadisas, Granādas un Malagas provinces.
Ceļojums uz Kosta del Sol ir ideāla vieta sporta mīļotājiem. Šeit atradīsiet sporta kompleksus un stadionus, vindsērfinga klubus, daivinga centrus, golfa laukumus. Kūrorts ar milzīgu vēsturisko mantojumu, dažādu kultūru un laikmetu sajaukumu - no Romas impērijas līdz arābu Halifu varenībai, saglabājis dažādu tautu pieredzi.
Un, protams, kā pieaugušajiem, tā bērniem noteikti jāapmeklē slavenais „Tivoli” atrakciju parks Benalmadenā.
Malaga ir Kosta del Sol galvaspilsēta, otra lielākā Andalūzijas pilsēta un viena no Spānijas lielākajām ostām. Pilsētas veidols ir nedaudz izplūdis – apkārt visai elegantajam centram ar skaistiem bulvāriem, nepabeigtas katedrāles sastatņu konstrukciju un tipiskiem ostas kvartāliem, izvietojušies pieticīgi dzīvojamie rajoni un tūrisma servisa uzņēmumi. Malaga nedaudz atgādina šokolādes kasti – no visām pusēm, izņemot pilsētas dienvidu daļu jūras krastā, to ieskauj kalni. Tā ir mūžīgā pavasara pilsēta ar gada vidējo gaisa temperatūru +22 C.  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account